Výsledky:

Blahopřejeme!!!


Startovní listiny najdete v pdf souborech níže. I přesto, že v některých kategoriích a disciplínách je více než 20 závodnic, rozhodli jsme se nikoho nevyřadit. Budeme však striktní v čase prezentace, která končí nejpozději 30 minut před startem dané disciplíny. Pokud tedy dítě startuje v 9, musí být odprezentováno do 8:30. Zkontrolujte si prosím všichni ještě v propozicích čas startu přihlášené disciplíny, aby nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním (jediné co v propozicích nenajdete, je čas vložené disciplíny běh na 300 metrů přípravka – tam prezentace končí v 10:10).

Bude startovat více něž 200 dětí a není možné to řešit s každým individuálně. Z kapacitních důvodů budou také v kategorie přípravka dívky i chlapci omezeny technické disciplíny pouze na dva pokusy. Přihlášky na místě již nebudou možné.

Připomínáme ještě místo konání závodu – atletický areál v ulici Sokolská v Říčanech (mezi centrem Na Fialce a tenisovými kurty).

Těšíme se na vás 🙂

Vaši trenéři

EDIT: Nově se lze také přihlásit v kategorii přípravka/elévové na disciplínu běh na 300 metrů. Přihlašování na google formuláři bude aktivní až do 7. 5. do 12 hodin. Start této disciplíny bude mezi 10:40 až 10:55 jak situace na dráze dovolí, prezentace na tuto disciplínu bude končit v 10:10 – závodníci si na prezentaci do té doby musí vyzvednout startovní číslo!

Milé atletky, milí atleti,

od 22. dubna od 19 hodin je pro vás spuštěno přihlašování na naše atletické závody, které se tradičně konají 8. května, tentokrát ovšem na atletickém hřišti v ulici Sokolská v Říčanech. Veškeré podrobnosti najdete v přiložených propozicích. Přihlásit se můžete na tomto odkazu do 6. května do 19 hodin. Startovní listiny jednotlivých disciplín budou zveřejněny 7. května.


Oddílové závody 8. května 2023

Výsledky jednotlivých kategorií najdete v souboru níže. Mnoho dětí si udělalo osobní rekordy a budou se mít do budoucna s čím porovnávat. Bude skvělé, pokud si děti přepíší své výkony do tréninkových deníčků, aby viděly, jak se za pár týdnů zase zlepší 🙂


Odkaz na fotogalerii:

1. oddílové atletické závody Atletika Uhříněves | Zonerama.com