Máte v oddíle ještě volné místo?

V současné době bohužel místo v oddíle nemáme, ale je možné, že se kapacita uvolní nebo navýšíme počet trenérů. V případě zájmu napište na info@atletika22.cz.

Budete rozšiřovat počet tréninkových skupin nebo počet tréninků?

Ani počet skupin nebo tréninkových dní rozšířit zatím nemůžeme – jsme všichni normálně pracující rodiče, Atletika Uhříněves je pro nás srdcovka a ne způsob obživy. Nejen lidské, ale i kapacity sportovišť v Praze 22 jsou omezené. Najít volné termíny k pronájmu je na hřišti těžké, v tělocvičnách nemožné.

Budete chodit i do tělocvičny?

Zatím ne, budeme celou zimu cvičit venku, volnou tělocvičnu jsme nesehnali.

Potřebujete opravdu potvrzení o zdravotní způsobilosti?

Ano i ne. Taková potvrzení většinou leží v šanonu dokud mu nevyprší platnost a vy za něj akorát zaplatíte u paní doktorky. A pak je tu ten druhý úhel pohledu. Vy i my přece chceme vědět, že je dítě zdravé a sportem mu neublížíme. Samozřejmě je tu i nějaká naše odpovědnost a zejména u starších dětí nad deset let je potvrzení pro účast v soutěžích Českého atletického svazu nutností.

Také jsme rodiče a chápeme, že to nemůžete zařídit ihned, že paní doktorka většinou posílá i na kardiologii, proto uznáváme i taková ta potvrzení na zotavovací akci na ŠVP nebo tábor, ale plnohodnotné vyšetření to není, proto je lepší i s dětmi v přípravce, vyžádat si potvrzení o zdravotní způsobilosti. Potvrzení platí rok a stačí nám kopie.