Když pošlu přihlášku, mám to brát jako přihlášení a není potřeba nic dalšího?

Rádi bychom měli od vás přihlášku ještě podepsanou, což můžete udělat kdykoliv na tréninku, u starších dětí ji můžeme poslat poslat po nich k podepsání.

Pak je potřeba samozřejmě zaplatit členství v oddíle – nyní je to 900 Kč za tréninky do konce června (končíme 27. 6.) Zaplaťte prosím na číslo účtu: 245264207/0600

A do poznámky pro příjemce uvádějte jméno dítěte, abychom si platbu mohli lépe spárovat.

Děkujeme.

A pak už jen to potvrzení o zdravotní způsobilosti, viz níže.

Budete rozšiřovat počet tréninkových skupin nebo počet tréninků?

Ani počet skupin nebo tréninkových dní rozšířit nemůžeme – jsme všichni normálně pracující rodiče, Atletika Uhříněves je pro nás srdcovka a ne způsob obživy. Nejen lidské, ale i kapacity sportovišť v Praze 22 jsou omezené, najít volné termíny k pronájmu je na hřišti těžké, ale v tělocvičnách zdá se až nemožné. Budeme vás ještě informovat o tom, jak to bude probíhat v zimě, než se budete hlásit do tréninkových skupin od září.

Je jisté, že v září pro moje dítě bude místo?

Ano, pokud vaše dítě je již členem našeho oddílu, bude mít od září přednostní přihlášení. Pak teprve spustíme přihlašování pro další děti. V průběhu června vás znovu obešleme s dotazem, zda chce dítě pokračovat a podle toho uvidíme kolik bude volných míst.

Budete chodit i do tělocvičny?

Rádi bychom, ale není to jisté, že se nám podaří ji sehnat.

Potřebujete opravdu potvrzení o zdravotní způsobilosti?

Ano i ne. Taková potvrzení většinou leží v šanonu dokud mu nevyprší platnost a vy za něj akorát zaplatíte u paní doktorky. A pak je tu ten druhý úhel pohledu. Vy i my přece chceme vědět, že je dítě zdravé a sportem mu neublížíme. Samozřejmě je tu i nějaká naše odpovědnost a zejména u starších dětí nad deset let je potvrzení pro účast v soutěžích Českého atletického svazu nutností.

Také jsme rodiče a chápeme, že to nemůžete zařídit ihned, že paní doktorka většinou posílá i na kardiologii, proto uznáváme i taková ta potvrzení na zotavovací akci na ŠVP nebo tábor, ale plnohodnotné vyšetření to není, proto je lepší i s dětmi v přípravce, vyžádat si potvrzení o zdravotní způsobilosti. Potvrzení platí dva roky a stačí nám kopie.