Aktuálně (září 2022): V současné době již nepřijímáme nové členy. V případě, že se chcete zapsat do pořadí náhradníků, napište nám na info@atletika22.cz


Informace k zápisům na září pro stávající členy oddílu Atletika Uhříněves (1. 6. 2022)

Pokud chcete, aby vaše dítě pokračovalo jako člen oddílu Atletika Uhříněves i od září, pošlete prosím do 7. června zprávu, e-mail, že chcete pokračovat a uhraďte prosím oddílový příspěvek do 14. 6. na účet 245264207/0600. Do zprávy příjemce uvádějte prosím jméno dítěte. Oddílový příspěvek na pololetí je 2200 Kč (září až leden), nebo rovnou na celý školní rok 4000 Kč (září až červen).

Nemusíte znovu posílat přihlášku ani dodávat zdravotní potvrzení. Za zápis do dalšího školního roku budeme brát připsanou platbu na účet. Od 15. 6. uvolníme zápis i pro další zájemce. Primárně chceme, aby pokračovaly děti, které již chodí a případná volná místa nabídneme až po zápisu stávajících členů.

Jak jsme již avizovali, jsme atletický oddíl. Ne mimoškolní kroužek. S dětmi pracujeme tedy kontinuálně v rámci atletické přípravy, od nejmladších po starší. Vše má svou návaznost v našem přístupu ke sportovnímu rozvoji vašich dětí.

Tréninky budou opět v pondělí ve stejných časech, první hodina bude 12. září, končit budeme opět až poslední pondělí v červnu. O vánočních a jarních prázdninách a ve svátek tréninky odpadají.

Ještě jeden tip pro vás – většina pojišťoven přispívá jednou ročně na mimoškolní pohybové aktivity dětí, například VZP Pohybové aktivity – VZP ČR přispívá 800 Kč, některé pojišťovny i víc. Pokud budete mít zájem vystavíme vám potvrzení o zaplacení, abyste ho mohli uplatnit.

Máme dvě tréninkové skupiny:

Atletická přípravka – pro děti od 6 do 9 let

Mladší žactvo – pro mládež od 10 do 15 let

Trénujeme na hřišti Základní školy nám. Bratří Jandusů. Rozvrh tréninků najdete v záložce Tréninkové skupiny. Tréninky probíhají po celý rok mimo školní prázdniny.

Výše oddílového příspěvku

2200 Kč za pololetí – září až leden

4000 Kč za rok – září až červen

Číslo bankovního účtu: 245264207/0600
Do zprávy příjemce uvádějte prosím jméno dítěte.

Oddílový příspěvek zahrnuje:

  • 60 nebo75 minut tréninku pod vedením minimálně jednoho akreditovaného atletického trenéra a jednoho pomocného trenéra týdně
  • pronájem hřiště nebo tělocvičny
  • doprovod a dozor na závodech a výjezdních akcích, certifikovaného zdravotníka
  • tréninkový deník a motivační systém odměn
  • oddílové reklamní předměty
  • zákonné pojištění v rámci České unie sportu

Po dohodě je možné vyzvedávat mladší děti přímo z družiny Základní školy nám. Bratří Jandusů.

Máte-li zájem přihlásit se do oddílu Atletika Uhříněves vyplňte a odešlete přihlášku. Vytištěnou přihlášku pak podepíšete na první tréninkové hodině.

Děti musí mít také potvrzení o zdravotní způsobilosti, které potvrdí jejich pediatr. Platnost potvrzení je dva roky a stačí nám jeho kopie (můžete ho použít i na letní či příměstské tábory a školní akce).

Pokud bude vaše dítě odcházet z tréninku samo, je potřeba podepsat Souhlas se samostatným odchod, který najdete na odkazu níže.

Děkujeme a těšíme se na vás.