Milí atleti a milí rodiče,

nabízíme vám možnost objednat si oddílové dresy (sportovní trička). Zájemci prosím objednávejte dresy závazně v tomto formuláři.

Jedná se o originální a kvalitně zpracované dresy metodou sublimačního tisku od firmy Alisy. Ukázky materiálu a velikostí přineseme na tréninky, aby se děti případně mohly rozhodnout, jakou potřebují velikost. Grafický návrh můžete vidět na obrázku, ještě budeme trochu zvětšovat velikost loga, barvy by měly zůstat stejné.

Cena dresu je 500 Kč, tuto částku budeme vybírat při předání dresu hotově. Doba dodání je cca 1 měsíc, budeme objednávat 27. 9., aby starší děti mohly mít společné dresy už na soustředění.

Děkujeme za váš zájem.

Publikováno: 15. 9. 2022


Důležité informace k prvnímu tréninku

Milí rodiče,

ještě před začátkem tréninků si dovolujeme poslat vám několik organizačních věcí.

1. Pokud chcete, abychom vaše dítě vyzvedli z družiny ZŠ nám. Bří Jandusů napište nám jeho jméno a třídu, a hlavně nahlaste v družině, že je budeme vyzvedávat v 16:15 na atletiku. Jinak nám je nevydají 🙂
Je dobré, když se děti převléknou už ve školní šatně a nemusí se převlékat až u hřiště na WC nebo na chodbě u tělocvičny.

2. Od dětí, které si nebudete vyzvedávat osobně potřebujeme již na prvním tréninku odevzdat podepsaný Souhlas se samostatným odchodem. Víme, že je toho se začátkem školního roku na vás opravdu hodně a vypadá to jako zbytečná byrokracie, ale musí to být. Kdyby se vašemu dítěti cestou domů něco stalo, i třeba mimo areál školního hřiště, neseme za to odpovědnost my. A to samozřejmě nechceme a není to fér, 70 dětí domů doprovodit nemůžeme…
Vzhledem k tomu, jak se náš oddíl rozrůstá a jak probíhá konec tréninku – hodnocení, odměny, zápisy do deníčků, nálepky… je pro nás hodně složité ohlídat, kdo jde domů s doprovodem a kdo sám, proto prosíme – podepište souhlasy i těm dětem, které třeba půjdou za vámi jen na parkoviště nebo před školu. Bez něj si pro svého potomka budete muset přijít osobně. Tato „výhrůžka“ platí už na první trénink!

3. Množí se dotazy, co si vzít na první hodinu. Tak tedy:

Láhev s pitím – možnost dotočit vodu v tělocvičně

Tréninkový deníček – kdo má, kdo ještě nedostal, dostane

Potvrzení o zdravotní způsobilosti (kdo nedodal)

Souhlas se samostatným odchodem – kdo půjde sám

Vhodné oblečené – sportovní obuv, tepláky (legíny,) tričko, mikinu, tenkou šusťákovku v případě nepřízně počasí

Dobrou náladu a chuť se hýbat 🙂

Nezapomeňte – první trénink je už příští pondělí 12. září, přípravka (6–9 let) od 16:30,
mladší žáci (10–14 let) od 17:45.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na setkání s vámi, a hlavně s dětmi.

Vaši trenéři

Publikováno 6. 9. 2022


Informace k průběhu roku 2022/2023

Milí malí atleti,

termín prvního tréninku se blíží, a my máme několik novinek pro vás a vaše rodiče.

Už známe termín a místo našeho prvního atletického soustředění. Pojedeme od 4. do 6. listopadu do sportovního areálu Houšťka ve Staré Boleslavi (Stadion – Atletika Stará Boleslav (houstka.com), kde trénovaly a závodily mimo jiné hvězdy i ty největší – Dana a Emil Zátopkovi! Budeme mít k dispozici venkovní i vnitřní sportoviště i ubytovnu přímo v areálu. Vzhledem ke kapacitě ubytování je soustředění určeno především pro starší děti, pokud by byl menší zájem, doplníme je zájemci z řad menších dětí. Ty o svoje soustředění nepřijdou, uděláme si pravděpodobně na jaře jedno víkendové příměstské, s večerními návraty domů.

O podrobnostech vás budeme informovat v průběhu září a října.

Další dobrá zpráva je, že s grafikem ladíme podobu oddílových triček, která si budete moci objednat na konci září. Další oddílové oblečení budeme postupně vyrábět podle vašeho zájmu.

Poslední novinka bohužel pro některé už není tak radostná. Ačkoliv jsme se usilovně snažili, a ještě před týdnem byli stále optimističtí, nepodařilo se nám za žádných podmínek sehnat v Uhříněvsi tělocvičnu na zimu v nějakém rozumném čase. Mimo Uhříněves jezdit nechceme, protože víme, že by to mnohým dětem hodně zkomplikovalo docházení. Budeme tedy chodit ven i v zimních měsících, a to na hřiště ZŠ nám. Bří Jandusů. Jsme domluveni na pronájmu i s osvětlením postupně, jak se začne stmívat.

My trenéři to nehodnotíme nijak tragicky, protože atletika je převážně venkovní sport a disciplíny, na které nemáme venku vybavení, budeme dohánět postupně na soustředěních, případně další rok. I jiné atletické oddíly trénují přes zimu pouze venku.

Nicméně chceme se zachovat fér k těm, kteří se přihlašovali s tím, že přes zimu tělocvična bude, a tak pokud je to pro vás problém, ozvěte se do začátku tréninků, my vám vrátíme oddílový příspěvek a oslovíme náhradníky. 

Děkujeme za pochopení.

Přejeme vám hezký zbytek prázdnin a těšíme se na vás 12. září na hřišti ZŠ nám. Bří Jandusů.

Vaši trenéři

Publikováno 26. 8. 2022


Hledáme hodné a šikovné trenéry!

Máte zkušenosti s vedením sportovních kroužků nebo jen kladný vztah k dětem a ke sportu? Ozvěte se nám, hledáme další kolegy.


Atletika pro děti

Stali jsme se členem Českého atletického svazu a účastníky projektu Atletika pro děti.

Co nám zapojení do projektu přinese?

  • Metodické materiály
  • Školení a semináře – možnost účasti na školení a odborných seminářích
  • Soutěže a akce – různé akce a soutěže (většinou korespondenční)
  • Tištěné materiály – diplomy, letáky, papírové medaile a další ke stažení přímo z webové stránky. 

Více informací o tomto projektu najdete na https://www.atletikaprodeti.cz/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.